T-G

Padawan mistrzyni Tiplar

Description:

Species: Gank
Career: Guardian
Specialization: Armorer

Morality: 51

Attributes: Brawn: 5, Agility: 3, Intellect: 2, Cunning: 2, Willpower: 2, Presence: 1

General Skills:
Cool 1
Discipline 1
Mechanics 3
Resilience 1
Vigilance 2

Combat Skills:
Brawl 0
Lightsaber 1
Melee 1

Knowledge Skills:
Knowledge(Outer Rim) 0

Talents:
Toughened
Gearhead
Grit
Armor Master
Improved Armor Master
Imbue Item
Inventor
Supreme Armor Master – Once per round, may suffer 3 strain to take the Armor Master incidental; reduce the next Critical Injury suffered by 10 per point of soak, minimum 1.

Force Powers:
Manipulate – Spend O to recover 1 system strain from starship/vehicle. (multiple times, but only 1 per roll)
-Control – Commit 1F to treat damaged weapon as undamaged.
-Control – Add Force to Mechanics rolls. Change each O to blast or jedi.

Seek – The user may spend OO to gain insight into the general location or direction of a person or object that he knows about, regardless of current distance. The user may spend O and succeed at a Average Vigilance check (or opposed Vigilance vs. Discipline check) to see through illusions.

Ebb/Flow
-Ebb power check to any skill ckeck. Spend O and suffer 1 strain to inflict 1 strain to each engaged character.
-Flow power check to any skill ckeck. Spend O to heal 1 strain.

Move – The user may spend O to move one object of silhouette 0 that is within short range.

Enhance – Add Force to Athletics rolls. Change each O to blast or jedi.
-Control – Add Force to Coordination rolls. Change each O to blast or jedi.

Equipment(Encumbrance: 12/14): Light Armor, Cortosis Shield, Scanner Goggles, Breath Mask, Comlink, All Purpose Scanner, Instamist Generator, 4x Stimpack, Backpack
Cybernetic Cavity: Lightsaber

Lightsaber(+1 success, +1 advantage )
Damage 6, Crit 2, Defensive 1
Personal Design, Crossguard, Fine-Tuned Emiter

Light Armor
Soak 3, Encumbrance 2(0)
Extra Soak

Cybernetics (3+Brawn = 8):
Neuromachine Interface
Cybernetic Cavity

Wounds: 16/16
Strain: 13/13
Soak: 9
Defense: 1
Defensive: 2
Deflection: 2
Force Rating: 2

Kasa:
7075

Exp: 365/370
110 rasa
10 start
10 bio
20 sesja 1
15 sesja 2
20 sesja 3
5 sesja 4 (5 log)
15 sesja 5 (5 log)
15 sesja 6 (5 log)
10 sesja 7 (5 log)
20 sesja 8 (5 log)
10 sesja 9 (5 log)
15 sesja 10 (5 log)
10 sesja 11 (5 log)
10 sesja 12 (5 log)
10 sesja 13 (5 log)
10 sesja 14 (5 log)

Brawn(70) Agility(30) Toughened(5) Gearhead(5) Grit(10) Armor Master(10) Cool(5) Mechanics(5) Improved Armor Master(15) Tinkerer(20) Manipulate(5) Mechanics (10) Manipulate Control (5) Manipulate Control (10) Imbue Item(25) Force Rating(25) Falling Avalanche(20) Mechanics(15) Seek(5) Ebb/Flow(5) Move(5) Supreme Armor Master(20) Enhance(5) Enhance Control (5) Dedication(25)

Bio:

Jedi powiedzieli mi, że znaleźli mnie w kosmosie. Kapsuła ratunkowa ze mną w środku dryfowała w Hutt Space. Działał w niej tylko system podtrzymywania życia, a ja sam byłem pogrążony w śpiączce. Jeden z Mistrzów na statku Republiki wyczuł moją obecność i nakazał skok właśnie w to miejsce, gdzie przebywałem. Oczywiste jest, że nikt pozbawiony mocy nie mógłby tego dokonać. Udało się mnie odratować, cudem było, że w ogóle przeżyłem tyle czasu bez pożywienia i opieki. Dużo już później zacząłem się interesować tym co tam się wydarzyło i doszedłem do wniosku, że najprawdopodobniej dryfowałem 5 dni, zanim mnie znaleźli. Tyle dni minęło od potyczki, w której zniszczony został statek, na której w roli najemników pracowali moi rodzice. Okazało się, że ich pracodawcy nie chcieli oddać pieniędzy jednemu Huttowi. Ten w końcu stracił cierpliwość i gdy nadarzyła się okazja ostrzelał ich transportowiec ze swojej korwety. Trafienie okazało się krytyczne, a ja zostałem zapewne w ostatniej chwili wystrzelony w kapsule. Nie żywię urazy i zapomniałem już imię tego Hutta, takie życie najemnika. Trzeba lepiej sprawdzać dla kogo się pracuje. Jedi nauczyli mnie, że zemsta nie jest właściwym postępowaniem, a ja się z tym w pełni zgadzam.

W Akademii czułem się całkiem dobrze. Już od wczesnych lat interesowałem się zbrojami i sam zacząłem dla siebie je składać. Było to trochę trudne, gdyż najpierw musiałem się z tym ukrywać przed Mistrzami. Ale gdy na zajęcia przyszedłem w swojej pierwszej zbroi zrozumieli, że taka jest już natura mojej rasy i nie przeszkadzali mi w moim hobby. Na Coruscant poznałem innego Ganka, Azdra, który pomógł mi zdobyć i zamontować moje obecne cyborgizacje.

Teraz zaś jest wojna. Nie do końca rozumiem o co walczymy. Ani o co walczy strona przeciwna. Wewnątrz jestem wojownikiem, jak każdy z mojej rasy i mam nadzieję, że uda mi się sprawdzić moje umiejętności w praktyce i nie zawieść Mistrzyni.

T-G

STAR WARS: Dark Fates Witold_Fiore_Hess dragomir_vvc